Σάββατο 4 Σεπτεμβρίου 2010

ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΚΟΙΛΑΔΑΣ-ΑΕΚ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ 1-3 ΣΕ ΦΙΛΙΚΟ

Σε φιλικό αγώνα που έγινε την Παρασκευή 3 Σεπτεμβρίου στην Κοιλάδα η ΑΕΚ Ερμιονίδας κέρδισε την Κορωνίδα Κοιλάδας με σκορ 3-1.Στο 5 λεπτό ο
Δειμέζης με σουτ μέσα από την περιοχή έκανε το 0-1.Στο 20 ο Σταύρος Γιαννακόπουλος με σουτ έξω από την περιοχή έκανε το 1-1.Στο 34 ο Μπουγιούρας με σουτ μέσα από την περιοχή έκανε το 1-2 για να κλείσει το σκορ στο 87 ο Δειμέζης με σουτ πετυχαίνοντας το δεύτερο προσωπικό του τέρμα.ΟΙ ΣΥΝΘΕΣΕΙΣ :
 ΚΡΑΝΙΔΙ : Ραβούσης,Κοξίδης, Γιάννος, Δαγρές, Γιαννούκαρης, Τσολάκος, Δειμέζης, Κιρτάκης, Παππάς, Ελένης, Μπουγιούρας.
Επίσης αγωνίστηκαν οι Διαμαντής ( τερμ) Νικόδημος Δ, Νικόδημος Ανας, Τζώρτζης ,Χρήστου ,Σταματέλος, Κρητικός,Μυροφορίδης,
Δεν αγωνίστηκαν ο Πέτγαζλης ο οποίος αντιμετωπίζει ένα μικροτραυματισμό και προτιμήθηκε να μην αγωνιστεί όπως επίσης ο Λάμπρου και ο Δρίτσας πού βρίσκονται σε περίοδο αποθεραπείας. Μάλιστα ο Δρίτσας από την Δευτέρα θα μπει σε κανονικό ρυθμό προπονήσεων.