Τρίτη 10 Νοεμβρίου 2009

Ο ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗΣ

O Kώστας Ψηλοπαναγιώτης του Συνδέσμου Μεσσηνίας θα είναι ο διαιτητής της Κυριακάτικης αναμέτρησης ΑΕΚ Ερμιονίδας -Πανελευσινιακού. Θεωρείται από τους πιο έμπειρους στην κατηγορία. Την περίοδο 2008-2009 είχε διαιτητεύσει τούς αγώνες Αστέρας Μαγούλας-Λουκίσια 2-3 την 16η αγωνιστική και την 20η τον αγώνα Πέλοπας Κιάτου-Ακράτητος 1-1. Την φετινή περίοδο και σε επτά αγωνιστικές στον όμιλο μας έχει διαιτητεύσει δύο φορές. Την τρίτη αγωνιστική τον αγώνα Βρασιές-Θήβα 1-1 και την τέταρτη το ντέρμπι των πρωτοπόρων του ομίλου Ένωση Μηδέας-Ηρακλής Ψαχνών 2-1.Οι βοηθοί του Ψηλοπαναγιώτη είναι ο Ηλίας Σκόρδος και ο Γιάννης Φραγκούλης. Αξίζει να σημειωθεί ότι σε πέντε εντός έδρας αγώνες για φέτος είναι η τρίτη φορά που έχουμε διαιτητές από την Μεσσηνία. Την τρίτη αγωνιστική στον εντός έδρας αγώνα μας έπαιξε ο Γιαννόπουλος ( ήττα με 3-0 ) και στον επόμενο με το Δήλεσι μας έπαιξε ο Γεωργακίλας ( ισοπαλία 1-1).