Subscribe:

H ΑΕΚ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ ΣΤΟ FACEBOOK

Κυριακή 29 Μαρτίου 2009

ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ-ΑΕΚ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ 2-1

Δέν τα κατάφερε σήμερα η ΑΕΚ Ερμιονίδος στα Άνω Λιόσια. Το τελικό σκορ είναι 2-1.Στο ημίχρονο του αγώνα το σκορ ήταν 2-0. Ο Ακράτητος προηγήθηκε χάρη σε δύο γκολ που πέτυχαν οι παίκτες του με πέναλτι( το έκανε ο Κουμπούρας) και με απευθείας κόρνερ στο 30 λεπτό και στίς καθυστερήσεις του ημιχρόνου. Για την ΑΕΚ Ερμιονίδος μείωσε το σκορ ο συνήθης ύποπτος Γρ.Παππάς ( πέτυχε το 13ο γκολ) ύστερα από φάουλ του Μετζιάνι στο 80 λεπτό περίπου. Στον αγώνα είχαμε και δύο αποβολές .για το Κρανίδι αποβλήθηκε ο Ντάκος με απευθείας κόκκινη.Οσο για την διαιτισία του Μπουρμασόπουλου τι να πούμε .Μαζί με τον επόπτη Ρεντόπουλο έκαναν ότι ήταν δυνατόν να κρατάνε τους παίκτες του Κρανιδίου μακριά απο την περιοχή του Ακράτητου με ανύπαρκτα οφσάιντ.
ΚΡΑΝΙΔΙ: Σωτηράκης, Γιάννος, Καλαντζής (46’ Ντάκος), Μετσιάνι, Χασάκης (85’ Κλιάφας), Παππάς Γ., Παππάς Σ., Βέργος, Ψάρρης, Νούλας, Κουμπούρας, Λεβιδιώτης.