Κυριακή 3 Απριλίου 2011

ΤΡΗΖΟΙΝΙΑΚΟΣ-ΑΕΚ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ 1-6 ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ

Άστραψε και βρόντηξε για ένα αγώνα ακόμα η παιδική ομάδα της ΑΕΚ Ερμιονίδας αφού πέρασε μέσα από τον Γαλατά με το επιβλητικό σκορ 6-1. Μεγάλος πρωταγωνιστής του αγώνα ο Αντώνης Κακουριώτης που πέτυχε δύο τέρματα χωρίς βέβαια να υστερήσουν οι υπόλοιποι.
Το σκορ άνοιξε ο Κακουριώτης με δυνατό σουτ έξω από την περιοχή. Με αυτό το σκορ έκλεισε το ημίχρονο. Στο δεύτερο ημίχρονο μπήκαν έξι τέρματα , πέντε για τους φιλοξενούμενους και ένα για τους γηπεδούχους. Το 0-2 έκανε ο Βασίλης Διαμαντής με σουτ μέσα από την περιοχή. Το 0-3 με τον ίδιο τρόπο ο Ρίκα. Το 0-4 ο Βασίλης Κυριακίδης  με πλασέ μέσα από την περιοχή. Το 0-5 το έκανε ο Αλεξ Λάβρενιουκ με σουτ μέσα από την περιοχή  και το 0-6 ο Κακουριώτης πάλι με νέο σουτ. Η ομάδα του Τροιζινιακού απλά μείωσε σε 1-6 με ψηλοκρεμαστό σουτ.